Kalendář ČPEV 2016/2017

 

 

1. kolo SKV ComAp Praha

Ruzyň

(17. - 18.9.2016)

 

Sobota

9:00 FBC ABAK Ostrava - SKV Praha ComAp Team
10:15 Tatran Střešovice - Basset Most
11:30 SKV Praha ComAp Team - SKH METEOR Plzeň
12:45 Wheel Wolf Sosnowiec - Tatran Střešovice
14:00 FBC ABAK Ostrava - Basset Mos

15:15 SKV Praha ComAp Team - Wheel Wolf Sosnowiec

 

Neděle

9:00 Basset Most - SKV Praha ComAp Team
10:15 Wheel Wolf Sosnowiec - FBC Štíři České Budějovice
11:30 SKH METEOR Plzeň - FBC ABAK Ostrava
12:45 FBC Štíři České Budějovice - SKV Praha ComAp Team
14:00 SKH METEOR Plzeň - Wheel Wolf Sosnowiec

 

 

 

 

2. kolo ČPEV Jičín

FBK Jičín
(15. - 16.10.2016)

 

Sobota

9:00 Basset Most - FBK Jičín
10:15 Bulldogs Brno - SKV Praha ComAp Team
11:30 Wheel Wolf Sosnowiec - SKH METEOR Plzeň
12:45 SKV Praha ComAp Team - FBK Jičín
14:00 - Basset Most - Wheel Wolf Sosnowiec

15:15 FBK Jičín - Bulldogs Brno

 

Neděle

8:00 FBK Jičín - FBC ABAK Ostrava
9:15 Wheel Wolf Sosnowiec - Basset Most
10:30 SKH METEOR Plzeň - Bulldogs Brno
11:45 Wheel Wolf Sosnowiec - SKV Praha ComAp Team
13:00 Basset Most - FBC ABAK Ostrava
14:15 SKV Praha ComAp Team - Bulldogs Brno

 

 

 

3. kolo ČPEV Vyškov

Sportovní hala Jičín
(5. - 6.11.2016)

 

Sobota
9:00 Bulldogs Brno - FBC ABAK Ostrava
10:15 Wheel Wolf Sosnowiec - FBK Jičín
11:30 FBC Štíři České Budějovice - Bulldogs Brno
12:45 Tatran Střešovice - Wheel Wolf Sosnowiec
14:00 FBC ABAK Ostrava - FBC Štíři České Budějovice
15:15 Bulldogs Brno - FBK Jičín


Neděle
9:00 Tatran Střešovice - FBC Štíři České Budějovice
10:15 FBK Jičín - Wheel Wolf Sosnowiec
11:30 FBC ABAK Ostrava - Tatran Střešovice
12:45 FBC Štíři České Budějovice - Wheel Wolf Sosnowiec
14:00 Tatran Střešovice - Bulldogs Brno

 

 

 

4. kolo ČPEV Ostrava

 

SH Sareza - Ostrava
(26. - 27.11.2016)


Sobota     
9:00 Wheel Wolf Sosnowiec - FBC ABAK Ostrava
10:15 FBC ABAK Ostrava - Bulldogs Brno
11:30 Wheel Wolf Sosnowiec - Bulldogs Brno


Neděle     
9:00 FBC ABAK Ostrava - Wheel Wolf Sosnowiec
10:15 Bulldogs Brno - FBC Štíři České Budějovice
11:30 FBC Štíři České Budějovice - FBC ABAK Ostrava
12:45 Bulldogs Brno - Wheel Wolf Sosnowiec

 

 

 

5. kolo ČPEV Kadaň

 

SH Kadaň
(4. - 5.3.2017)

 

 

Sobota
9:00 SKH METEOR Plzeň - FBK Jičín
10:15 Basset Most - FBC Štíři České Budějovice
11:30 FBK Jičín - Tatran Střešovice
12:45 SKV Praha ComAp Team - FBC Štíři České Budějovice
14:00 SKH METEOR Plzeň - Basset Most
15:15 FBK Jičín - FBC Štíři České Budějovice


Neděle
9:00 SKV Praha ComAp Team - Tatran Střešovice
10:15 FBC Štíři České Budějovice - FBK Jičín
11:30 SKV Praha ComAp Team - Basset Most
12:45 FBC Štíři České Budějovice - Tatran Střešovice
14:00 FBK Jičín - Basset Most
 

 

 

 

6. kolo ČPEV Praha

 

SH VŠE - Praha

(1. - 2.4.2017)

 

Sobota
9:00 Tatran Střešovice - SKV Praha ComAp Team
10:15 FBK Jičín - SKH METEOR Plzeň
11:30 SKV Praha ComAp Team - FBC ABAK Ostrava
12:45 Tatran Střešovice - FBK Jičín
14:00 FBC ABAK Ostrava - SKH METEOR Plzeň


Neděle
9:00 Tatran Střešovice - FBC ABAK Ostrava
10:15 SKV Praha ComAp Team - FBK Jičín
11:30 Tatran Střešovice - SKH METEOR Plzeň
12:45 FBC ABAK Ostrava - FBK Jičín
14:00 SKH METEOR Plzeň - SKV Praha ComAp Team

 

 

 

7. kolo ČPEV Plzeň

 

SH Lokomotiva Plzeň

(13. - 14.5.2017)

 


Sobota
10:15 Basset Most - Bulldogs Brno
11:30 SKH METEOR Plzeň - FBC Štíři České Budějovice
12:45 Basset Most - Tatran Střešovice
14:00 Bulldogs Brno - SKH METEOR Plzeň
15:30 Tatran Střešovice - SKH METEOR Plzeň

 


Neděle
09:00 FBC Štíři České Budějovice - Basset Most
10:15 Bulldogs Brno - Tatran Střešovice
11:30 Basset Most - SKH METEOR Plzeň
12:45 FBC Štíři České Budějovice - SKH METEOR Plzeň
14:00 Bulldogs Brno - Basset Most