Kalendář ČPEV 2015/2016

 

 

1. kolo SKV ComAp Praha

Ruzyň

(3.-4.10.2015)

 

Sobota
9:00 FBC ABAK Ostrava - SKV Praha ComAp Team
10:15 Tatran Střešovice - Basset Most
11:30 SKV Praha ComAp Team - SKH METEOR Plzeň
12:45 Wheel Wolf Sosnowiec - Tatran Střešovice
14:00 FBC ABAK Ostrava - Basset Most
15:15 SKV Praha ComAp Team - Wheel Wolf Sosnowiec

 

neděle
9:00 Basset Most - SKV Praha ComAp Team
10:15 Wheel Wolf Sosnowiec - FBC Štíři České Budějovice
11:30 SKH METEOR Plzeň - FBC ABAK Ostrava
12:45 FBC Štíři České Budějovice - SKV Praha ComAp Team
14:00 SKH METEOR Plzeň - Wheel Wolf Sosnowiec

 

 

2. kolo KAMAT Team Janské Lázně

Jablonec nad Nisou

(31.10.-1.11.2015)

 

sobota
9:00 Basset Most - KAMAT Team Janské Lázně
10:15 Bulldogs Brno - SKV Praha ComAp Team
11:30 Wheel Wolf Sosnowiec - SKH METEOR Plzeň
12:45 SKV Praha ComAp Team - KAMAT Team Janské Lázně
14:00 Basset Most - Wheel Wolf Sosnowiec
15:15 KAMAT Team Janské Lázně - Bulldogs Brno

 

neděle
9:00 KAMAT Team Janské Lázně - FBC ABAK Ostrava
10:15 Wheel Wolf Sosnowiec - Basset Most
11:30 SKH METEOR Plzeň - Bulldogs Brno
12:45 Wheel Wolf Sosnowiec - SKV Praha ComAp Team
14:00 Basset Most - FBC ABAK Ostrava
15:15 SKV Praha ComAp Team - Bulldogs Brno

 

 

3. kolo Bulldogs Brno

Vyškov

(28.-29.11.2015)

 

sobota
9:00 Bulldogs Brno - FBC ABAK Ostrava
10:15 Wheel Wolf Sosnowiec - KAMAT Team Janské Lázně
11:30 FBC Štíři České Budějovice - Bulldogs Brno
12:45 Tatran Střešovice - Wheel Wolf Sosnowiec
14:00 FBC ABAK Ostrava - FBC Štíři České Budějovice
15:15 Bulldogs Brno - KAMAT Team Janské Lázně

 

neděle
9:00 Tatran Střešovice - FBC Štíři České Budějovice
10:15 KAMAT Team Janské Lázně - Wheel Wolf Sosnowiec
11:30 FBC ABAK Ostrava - Tatran Střešovice
12:45 FBC Štíři České Budějovice - Wheel Wolf Sosnowiec
14:00 Tatran Střešovice - Bulldogs Brno

 

 

4. kolo Basset Most

Kadaň

(5.-6.3.2016)

 

sobota
9:00 SKH METEOR Plzeň - KAMAT Team Janské Lázně
10:15 Basset Most - FBC Štíři České Budějovice
11:30 KAMAT Team Janské Lázně - Tatran Střešovice
12:45 SKV Praha ComAp Team - FBC Štíři České Budějovice
14:00 SKH METEOR Plzeň - Basset Most
15:15 KAMAT Team Janské Lázně - FBC Štíři České Budějovice

 

neděle
9:00 SKV Praha ComAp Team - Tatran Střešovice
10:15 FBC Štíři České Budějovice - KAMAT Team Janské Lázně
11:30 SKV Praha ComAp Team - Basset Most
12:45 FBC Štíři České Budějovice - Tatran Střešovice
14:00 KAMAT Team Janské Lázně - Basset Most

 

 

5. FBC ABAK Ostrava

Sareza

(19.-20.3.16)

 

sobota
9:00 Wheel Wolf Sosnowiec - FBC ABAK Ostrava
10:30 FBC ABAK Ostrava - Bulldogs Brno
12:45 Wheel Wolf Sosnowiec - Bulldogs Brno


neděle
9:00 FBC ABAK Ostrava - Wheel Wolf Sosnowiec
10:15 Bulldogs Brno - FBC Štíři České Budějovice
11:30 FBC Štíři České Budějovice - FBC ABAK Ostrava
12:45 Bulldogs Brno - Wheel Wolf Sosnowiec

 

 

6. kolo Tatran Střešovice

Třebešín

(7.-8.5.2016)

 

sobota
9:00 Tatran Střešovice - SKV Praha ComAp Team
10:15 KAMAT Team Janské Lázně - SKH METEOR Plzeň
11:30 SKV Praha ComAp Team - FBC ABAK Ostrava
12:45 Tatran Střešovice - KAMAT Team Janské Lázně
14:00 FBC ABAK Ostrava - SKH METEOR Plzeň

 

neděle
9:00 Tatran Střešovice - FBC ABAK Ostrava
10:15 SKV Praha ComAp Team - KAMAT Team Janské Lázně
11:30 Tatran Střešovice - SKH METEOR Plzeň
12:45 FBC ABAK Ostrava - KAMAT Team Janské Lázně
14:00 SKH METEOR Plzeň - SKV Praha ComAp Team


 

 

 

7. kolo SKH METEOR Plzeň

Lokomotiva

(14.-15.5.2016)

 

sobota
9:00 Tatran Střešovice - SKH METEOR Plzeň
10:15 Basset Most - Bulldogs Brno
11:30 SKH METEOR Plzeň - FBC Štíři České Budějovice
12:45 Basset Most - Tatran Střešovice
14:00 Bulldogs Brno - SKH METEOR Plzeň

 

neděle
9:00 FBC Štíři České Budějovice - Basset Most
10:15 Bulldogs Brno - Tatran Střešovice
11:30 Basset Most - SKH METEOR Plzeň
12:45 FBC Štíři České Budějovice - SKH METEOR Plzeň
14:00 Bulldogs Brno - Basset Most

 

 

 

 

PlayOff  - FBC Štíři České Budějovice

Městká hala

(květen - červen 2016)

 

čtvrtek
9:00 ČF1
10:15 ČF2
11:30 ČF1
12:45 ČF2
14:00 ČF1
15:15 ČF2

 

pátek
9:00 SF1
10:15 SF2
11:30 SF1
12:45 SF2
14:00 SF1
15:15 SF2

 

sobota
10:00 BRONZ
12:00 ZLATO